Kullanıcı Girişi

Müracaat etmek istediğiniz ilanı lütfen tıklayınız

Yayında İlan Bulunmamaktadır.

Açıklama Metni:

Online belge yüklemelerde CV ve varsa Hitap Hizmet Dökümü belgelerini "Diğer Belgeler" seçeneğini kullanarak ekleyiniz.

Posta ile gönderilecek başvuru evrakları başvuru yapılan birime gönderilecektir. 

0338 226 20 43  nolu telefondan veya basvuru@kmu.edu.tr e posta adresinden yardım alabilirsiniz. 

DİKKAT: Aynı tarihli ilan için sadece bir kadroya başvuru yapabilirsiniz. Şartlarınız birden fazla kadro için uygunluk oluşturuyorsa bu kadrolardan birini tercih etmeniz gerekmektedir. Başvurunuzu onayladıktan sonra değişiklik mümkün değildir. Bu sebeple müracaatınızı dikkatli yapınız.

Elektronik ortamda başvuru tercihini online seçen ve sisteme istenen belgeleri ekledikten sonra kaydını onaylayanların posta ile herhangi bir belge göndermeleri gerekmemektedir.  Online belge yüklemede belgelerin resim formatında (jpg, gif vb) olmalıdır. pdf, doc vb formatta belge ekleyemezsiniz.

Şahsen veya posta yolu ile başvurmak isteyenler elektronik ortamda kaydını tamamladıktan sonra başvuru formuna istenilen belgeleri başvuru formuna ekleyerek son başvuru günü saat 17:00’a kadar ilgili birime ulaştırmaları gerekmektedir.

Belgelerin gönderileceği adres, kayıt işlemi tamamlandıktan sonra sistemden alınacak "KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ DIŞINDAKİ ÖĞRETİM ELEMANI KADROLARINA BAŞVURU FORMU" üzerinde gösterilmiştir.